Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft

W Minecraft są dziesiątki różnych bloków, a niektóre konkretne bloki są ulubionymi przez graczy. Bloki trawy są jednymi z najbardziej popularnych bloków Minecrafta. Wielu graczy chce złapać bloki trawy w dziesiątkach ilości. Jednak trudno jest zdobyć bloki trawy za pomocą prostych narzędzi, ponieważ wymaga to tylko zaczarowanego.

Używając zaklęcia jedwabnego dotyku, można chwytać nieograniczone bloki trawy. W jego nazwie wiemy, że jest on związany z umiejętnością chwytania bloków, czyli z zaczarowanym narzędziem. Tym samym kilofy Silk Touch nie mogą rozbić kamienia i usunąć trawy z bloku. Jeśli więc również chcesz zdobyć blok z trawą, nie martw się. Wyjaśnimy różne metody, aby uzyskać blok trawy w Minecraft.

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Przede wszystkim musisz osiągnąć enchantment jedwabnego dotyku, a do tego najpierw musisz zbudować stół enchantmentu. Niestety, enchantmenty w Minecraft są generowane losowo. Dodawanie enchantmentów do Minecrafta oferuje coś wspaniałego w grze, dlatego gracze muszą często dodawać enchantmenty.

Zrób Blok Trawy przez Czarowanie Jedwabnym Dotykiem

Przede wszystkim trzeba osiągnąć jedwabny dotyk enchantment, a do tego najpierw trzeba zbudować stół enchantmentu. Niestety, enchantmenty Minecrafta mają pewien stopień losowości. Dodanie enchantmentów do Minecrafta oferuje coś wspaniałego w grze, dlatego gracze muszą często dodawać enchantmenty.
Gracze muszą zwiększyć szanse wokół enchantmentu. Kiedy gracze zdobędą enchantment jedwabnego dotyku, mogą użyć tabeli enchantmentów, aby zaczarować łopatę lub kilof.
Dodanie enchantmentu w Minecraft wymaga od gracza umieszczenia w prawym slocie kilku lapis lazuli (najdroższy poziom enchantmentu 3). W lewym slocie należy umieścić narzędzie niezbędne do wykonania ekranu enchantmentu. Teraz jedwabny dotyk będzie prezentowany w jednej z trzech pojawiających się opcji. Aby zakończyć transakcję, gracze muszą kliknąć ten czar. Jeśli otrzymasz księgę zaczarowania jedwabnego dotyku, użyj stołu kowalskiego, aby zaczarować narzędzie.

Przeczytaj również:   Jak zrobić patyki w Minecraft?

Jeśli gracze chcą uprawiać bloki trawy za pomocą innego atrakcyjnego narzędzia, muszą przejść do kowadła. Chociaż kowadła wydają więcej żelaza w Minecraft, nadal mogą łączyć zaczarowane narzędzia z dodatkowymi zaklęciami.

Gracze z zaczarowanymi książkami w Silk Touch mogą użyć narzędzia znajdującego się po skrajnie lewej stronie menu kowadła w połączeniu z zaczarowaniem w środkowym bloku.

Zrób Blok Trawy zabijając Endermana

Istnieje również bardziej skomplikowana i mniej niezawodna metoda na zdobycie bloku trawy w trybie przetrwania Minecraft. Większość Endermanów można znaleźć trzymając losowe bloki, które przechwytują warstwa umiera poprzez złapanie jednego z mobów z blokiem trawy. Enderman wypuszcza blok trawy dla gracza do zdobycia. Jednak obrócenie tych tłumów może wydawać się trudne. Bloki, którymi poruszają się Endermeni są losowe.

Nierzadko można zobaczyć Endermana trzymającego losowo wybrany blok. Jeśli Enderman zostanie złapany i zabity z blokiem trawy, upuści blok trawy. Jednakże, te moby są wyzwaniem do zdejmowania, niosąc losowe bloki.

Zakończenie

Celem tego artykułu jest wyjaśnienie jak zdobyć trawę w Minecraft. Wyjaśniamy dwie różne metody zdobycia bloku trawy w Minecraft. Gracze zdobywają blok trawy tylko poprzez enchantment jedwabiu dotyku i zabijanie Endermenów. Nie można craftować szklanych bloków w Minecraft. Można je tylko znaleźć lub złapać. Po przeczytaniu tego artykułu mamy nadzieję, że szybko zdobędziesz blok trawy dowolną metodą i dodasz je do swojej listy ekwipunku.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!