Kim jest Konrad Wieniawa Narkiewicz?

Ojciec julii wieniawy

Konrad Wieniawa Narkiewicz to tata jednej z najpopularniejszych aktorek w polskim show-biznesie, Julii Wieniawy. Mężczyzna jest artystą plastykiem i laureatem wielu nagród. Jego córka odziedziczyła po nim talent artystyczny i wykorzystuje go na ekranie. Konrad jest dumny z tego, co osiągnęła jego córka i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z nią.

Konrad Wieniawa Narkiewicz. Kim jest ojciec Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa jest córką rozwiedzionych rodziców. Jej karierę aktorską kieruje jej mama, agentka Marta Wieniawa-Narkiewicz. Ojciec Julii, mimo że jest w cieniu, to jednak podziwia go jego pracę i za to, że jest taki dobry w tym, co robi. Cieszy się, że jest w stanie pomagać innym i że może być dla nich wsparciem. Jest dumny z tego, jakim jest człowiekiem i z tego, co osiągnął.

Ciekawe, że Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest także malarzem i plastykiem. Artysta ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, jest m.in. laureatem Wielkiego Konkursu Malarskiego Na Najlepszy Wizerunek Warszawy w (2000), zajął I miejsce za rysunek w Konkursie „Ziemia ObiecanaArtysta porusza się po wielu dziedzinach sztuki, a jego prace charakteryzują się unikatowymi kompozycjami i żywymi kolorami.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki. Studiował również na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jego prace charakteryzują się unikatowym stylem.Jego prace pokazywano na wystawach w Polsce i za granicą, a także uczy malarstwa, grafiki i rzeźby w Młodzieżowej Akademii Artystycznej. Julia Wieniawa ma młodszą siostrę, Alicję, która jest również aktorką.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]
Przeczytaj również:   Dlaczego mężczyzna patrzy kobiecie w oczy? Czy to oznacza, że podobasz się facetowi bo patrzy w oczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!
ogólne

Wydawnictwo WSiP – dlaczego warto je wybrać?

Czytaj dalej!
ogólne

Gdzie używane są wagi paletowe?

Czytaj dalej!
ogólne

Internet mobilny z routerem WiFi i inne możliwości bycia online za granicą

Czytaj dalej!
ogólne

Soczewki kontaktowe w okresie wakacyjnym — dobór i pielęgnacja soczewek

Czytaj dalej!
ogólne

Oświetlenie nad zlewozmywakiem w kuchni – praktyczne i dekoracyjne aspekty

Czytaj dalej!