Kim jest Martyna Kupczyk? [wiek, mąż, Instagram]

Martyna Kupczyk jest architektką z Piotrkowa Trybunalskiego, która zyskała popularność dzięki programowi Nasz nowy dom. Producentami programu, który jest emitowany na ekranach telewizji Polsat od kilku lat, są osoby pomagające rodzinom w trudnej sytuacji remontując ich domy. Chociaż prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za każdą zmianę w programie. Nie wiadomo zbyt wiele o prywatnym życiu sympatycznej architektki.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk jest architektką, która bardzo chroni swoją prywatność. Nie wiadomo dokładnie ile lat ma Martyna Kupczyk, ponieważ kobieta nie ujawnia tego w Internecie. Wiadomo, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie prowadzi swoje biuro projektowe Emka, które założyła w 2012 roku.

Martyna Kupczyk jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim oraz studiów na kierunku Architektura i Urbanistyka na Uniwersytecie Łódzkim. Kupczyk jest także mamą kilkuletniej córki o imieniu Kornelia. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka. Martyna Kupczyk kolekcjonuje muszle, ponieważ hobby to rozwijała podczas spacerów po nadmorskiej plaży w Irlandii.

Martyna Kupczyk i program Nasz Nowy Dom

Program Nasz nowy dom emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. Producentami programu są osoby, które często pomagają rodzinom w trudnej sytuacji poprzez remont ich domów.

Prowadzącą programu jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, ale to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za metamorfozy w programie. Sympatyczna pani architekt, która od początku programu projektuje i wdraża odważne pomysły, szybko zdobyła serca widzów. Widzowie programu są jej bardzo przychylni.

Martyna Kupczyk — Taniec z gwiazdami

Dzięki udziałowi w programie Nasz nowy dom, Martyna Kupczyk zyskała popularność, co sprawiło, że została zaproszona do udziału w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był instruktor Żora Korolyow. Niestety para odpadła w czwartym odcinku.

Przeczytaj również:   Rozwijanie kariery w turystyce - cenne wskazówki dla absolwentów turystyki i rekreacji

Instagram Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk posiada konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk, na które obecnie śledzi ją prawie 55 tysięcy użytkowników. Można tam znaleźć jej aktywność.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 2 Average: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Jaki hosting wybrać do poczty internetowej?

Czytaj dalej!
ogólne

System mesh – co to jest i jak działa?

Czytaj dalej!
ogólne

Ernest Khalimov – czy istnieje? Gigachad kto to? Wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Czytaj dalej!
ogólne

Używane maszyny stolarskie – jak sprawdzić je przed zakupem?

Czytaj dalej!
ogólne

Fotele tapicerowane do jadalni? Tak, ale pod pewnymi warunkami

Czytaj dalej!
ogólne

Ile kosztują przedmioty, którymi otaczają się milionerzy?

Czytaj dalej!
ogólne

Sandały damskie – nie tylko na lato

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Barry Weiss, żona, biografia, wiek

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Natalie Gauvreau kariera, wzrost, waga, partnerzy

Czytaj dalej!
ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!