Kim jest Martyna Kupczyk? [wiek, mąż, Instagram]

Martyna Kupczyk jest architektką z Piotrkowa Trybunalskiego, która zyskała popularność dzięki programowi Nasz nowy dom. Producentami programu, który jest emitowany na ekranach telewizji Polsat od kilku lat, są osoby pomagające rodzinom w trudnej sytuacji remontując ich domy. Chociaż prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za każdą zmianę w programie. Nie wiadomo zbyt wiele o prywatnym życiu sympatycznej architektki.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk jest architektką, która bardzo chroni swoją prywatność. Nie wiadomo dokładnie ile lat ma Martyna Kupczyk, ponieważ kobieta nie ujawnia tego w Internecie. Wiadomo, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie prowadzi swoje biuro projektowe Emka, które założyła w 2012 roku.

Martyna Kupczyk jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim oraz studiów na kierunku Architektura i Urbanistyka na Uniwersytecie Łódzkim. Kupczyk jest także mamą kilkuletniej córki o imieniu Kornelia. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka. Martyna Kupczyk kolekcjonuje muszle, ponieważ hobby to rozwijała podczas spacerów po nadmorskiej plaży w Irlandii.

Martyna Kupczyk i program Nasz Nowy Dom

Program Nasz nowy dom emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. Producentami programu są osoby, które często pomagają rodzinom w trudnej sytuacji poprzez remont ich domów.

Prowadzącą programu jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, ale to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za metamorfozy w programie. Sympatyczna pani architekt, która od początku programu projektuje i wdraża odważne pomysły, szybko zdobyła serca widzów. Widzowie programu są jej bardzo przychylni.

Martyna Kupczyk — Taniec z gwiazdami

Dzięki udziałowi w programie Nasz nowy dom, Martyna Kupczyk zyskała popularność, co sprawiło, że została zaproszona do udziału w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był instruktor Żora Korolyow. Niestety para odpadła w czwartym odcinku.

Przeczytaj również:   Fotel gamingowy – nieodzowny element pokoju gracza. Dlaczego odpowiedni fotel gamingowy jest tak ważny?

Instagram Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk posiada konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk, na które obecnie śledzi ją prawie 55 tysięcy użytkowników. Można tam znaleźć jej aktywność.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 2 Average: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Breloki 3D – drobny upominek idealny na każdą okazję

Czytaj dalej!
ogólne

Gdzie zlecić projektowanie znaków i tabliczek znamionowych?

Czytaj dalej!
ogólne

Współczesne galerie sztuki a renesansowe dziedzictwo

Czytaj dalej!
ogólne

Łóżka hotelowe dla klientów

Czytaj dalej!
ogólne

Zdobądź więcej miejsca dzięki bagażnikom dachowym

Czytaj dalej!
ogólne

Zwiedzanie Gdańska samochodem

Czytaj dalej!
ogólne

Czemu ma służyć stabilizacja gruntu?

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki hosting wybrać do poczty internetowej?

Czytaj dalej!
ogólne

System mesh – co to jest i jak działa?

Czytaj dalej!
ogólne

Zamienniki tuszy – ekonomiczna alternatywa dla Twojej drukarki

Czytaj dalej!