Kim jest Martyna Kupczyk? [wiek, mąż, Instagram]

Martyna Kupczyk jest architektką z Piotrkowa Trybunalskiego, która zyskała popularność dzięki programowi Nasz nowy dom. Producentami programu, który jest emitowany na ekranach telewizji Polsat od kilku lat, są osoby pomagające rodzinom w trudnej sytuacji remontując ich domy. Chociaż prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za każdą zmianę w programie. Nie wiadomo zbyt wiele o prywatnym życiu sympatycznej architektki.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk jest architektką, która bardzo chroni swoją prywatność. Nie wiadomo dokładnie ile lat ma Martyna Kupczyk, ponieważ kobieta nie ujawnia tego w Internecie. Wiadomo, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie prowadzi swoje biuro projektowe Emka, które założyła w 2012 roku.

Martyna Kupczyk jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim oraz studiów na kierunku Architektura i Urbanistyka na Uniwersytecie Łódzkim. Kupczyk jest także mamą kilkuletniej córki o imieniu Kornelia. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka. Martyna Kupczyk kolekcjonuje muszle, ponieważ hobby to rozwijała podczas spacerów po nadmorskiej plaży w Irlandii.

Martyna Kupczyk i program Nasz Nowy Dom

Program Nasz nowy dom emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. Producentami programu są osoby, które często pomagają rodzinom w trudnej sytuacji poprzez remont ich domów.

Prowadzącą programu jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, ale to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za metamorfozy w programie. Sympatyczna pani architekt, która od początku programu projektuje i wdraża odważne pomysły, szybko zdobyła serca widzów. Widzowie programu są jej bardzo przychylni.

Martyna Kupczyk — Taniec z gwiazdami

Dzięki udziałowi w programie Nasz nowy dom, Martyna Kupczyk zyskała popularność, co sprawiło, że została zaproszona do udziału w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był instruktor Żora Korolyow. Niestety para odpadła w czwartym odcinku.

Przeczytaj również:   Striptizer Łódź - idealny prezent na wieczór panieński!

Instagram Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk posiada konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk, na które obecnie śledzi ją prawie 55 tysięcy użytkowników. Można tam znaleźć jej aktywność.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 2 Average: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!
ogólne

Wydawnictwo WSiP – dlaczego warto je wybrać?

Czytaj dalej!
ogólne

Gdzie używane są wagi paletowe?

Czytaj dalej!
ogólne

Internet mobilny z routerem WiFi i inne możliwości bycia online za granicą

Czytaj dalej!
ogólne

Soczewki kontaktowe w okresie wakacyjnym — dobór i pielęgnacja soczewek

Czytaj dalej!
ogólne

Oświetlenie nad zlewozmywakiem w kuchni – praktyczne i dekoracyjne aspekty

Czytaj dalej!