Kim jest Martyna Kupczyk? [wiek, mąż, Instagram]

Martyna Kupczyk jest architektką z Piotrkowa Trybunalskiego, która zyskała popularność dzięki programowi Nasz nowy dom. Producentami programu, który jest emitowany na ekranach telewizji Polsat od kilku lat, są osoby pomagające rodzinom w trudnej sytuacji remontując ich domy. Chociaż prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za każdą zmianę w programie. Nie wiadomo zbyt wiele o prywatnym życiu sympatycznej architektki.

Kim jest Martyna Kupczyk?

Martyna Kupczyk jest architektką, która bardzo chroni swoją prywatność. Nie wiadomo dokładnie ile lat ma Martyna Kupczyk, ponieważ kobieta nie ujawnia tego w Internecie. Wiadomo, że przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie. Pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie prowadzi swoje biuro projektowe Emka, które założyła w 2012 roku.

Martyna Kupczyk jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim oraz studiów na kierunku Architektura i Urbanistyka na Uniwersytecie Łódzkim. Kupczyk jest także mamą kilkuletniej córki o imieniu Kornelia. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem dziecka. Martyna Kupczyk kolekcjonuje muszle, ponieważ hobby to rozwijała podczas spacerów po nadmorskiej plaży w Irlandii.

Martyna Kupczyk i program Nasz Nowy Dom

Program Nasz nowy dom emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. Producentami programu są osoby, które często pomagają rodzinom w trudnej sytuacji poprzez remont ich domów.

Prowadzącą programu jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, ale to Martyna Kupczyk jest osobą odpowiedzialną za metamorfozy w programie. Sympatyczna pani architekt, która od początku programu projektuje i wdraża odważne pomysły, szybko zdobyła serca widzów. Widzowie programu są jej bardzo przychylni.

Martyna Kupczyk — Taniec z gwiazdami

Dzięki udziałowi w programie Nasz nowy dom, Martyna Kupczyk zyskała popularność, co sprawiło, że została zaproszona do udziału w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był instruktor Żora Korolyow. Niestety para odpadła w czwartym odcinku.

Przeczytaj również:   Jak usunąć film z TikToka?

Instagram Martyna Kupczyk

Martyna Kupczyk posiada konto na Instagramie pod nazwą @martyna_kupczyk, na które obecnie śledzi ją prawie 55 tysięcy użytkowników. Można tam znaleźć jej aktywność.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Error
ogólne

Rozwiązanie problemu: „Nie znaleziono aplikacji do otwarcia adresu url ”

Czytaj dalej
jak usunac tiktoka
ogólne

Jak usunąć film z TikToka?

Czytaj dalej
jak zminimalizowac gre
ogólne

Jak zminimalizować grę?

Czytaj dalej
Jak zorganizować wieczór panieński
ogólne

Jak zorganizować wieczór panieński? 

Czytaj dalej
Brandi passante
ogólne

Kim jest Brandi Passante? Dlaczego odeszła z „Storage Wars”?

Czytaj dalej
ogólne

Kim jest Barbara Tomkowiak?

Czytaj dalej
ogólne

Kim jest Dominik Strzelec?

Czytaj dalej
ogólne

Kim jest Adrian Łabanowski?

Czytaj dalej
jak mezczyzna ukrywa zainteresowanie
ogólne

TOP 7 – Jak mężczyzna ukrywa zakochanie?

Czytaj dalej
Robert Królczyk
ogólne

Kim jest Robert Korólczyk [pierwsza żona, dzieci, rozwód]

Czytaj dalej
Ile się idzie z Kasprowego Wierchu na Giewont
ogólne

Ile się idzie z Kasprowego Wierchu na Giewont?

Czytaj dalej
kiedy siac owiec na wielkanoc
ogólne

Kiedy siać owies na Wielkanoc?

Czytaj dalej