Kim był Charles Craig Henderson?

charles craig henderson

Kim jest twórca serialu „Lucyfer”?

Twórcy „Lucyfera” oddali hołd Craigowi Charlesowi Hendersonowi. „In loving memory of Craig Charles Henderson , 1947-2019” – czytamy na karcie tytułowej pojawiającej się pod koniec jednego z odcinków w sezonie 5B Lucyfera. Niestety, związek Craiga z ekipą nie jest krystalicznie czysty.

Sezon 5B Lucyfera oddał również hołd głównemu aktorowi Tomowi Ellisowi „dziadkowi, Arthurowi Melbourne Hooperowi. Arthur zmarł w 2020 roku.

Craig miał tylko kilku zwolenników na Twitterze – z których jeden był Joe. Co więcej, Craig prawie wyłącznie tweetował o Lucyferze. Głównie używał platformy mediów społecznościowych, aby wezwać kolegów fanów do utrzymania oczu na najnowszych odcinkach Lucyfera i zrobić wszystko, co w ich mocy, aby pomóc w odnowieniu serialu.

Kto jest co-showrunnerem Lucyfera?

Nie ma wielu szczegółów na temat Craiga, ale co-showrunner Lucyfera Joe Henderson jest jedynym zwolennikiem, który ma na Twitterze. W maju 2019 roku Joe udostępnił zdjęcie z Craigiem i innymi członkami rodziny na swoim profilu na Instagramie, które podpisał słowami: „Chłopcy Hendersonów razem”. Craig był gorącym zwolennikiem ożywienia Lucyfera, gdy początkowo …

W tym sezonie oddano hołd Arthurowi Melbourne Hooperowi, który jest nieżyjącym dziadkiem aktora Toma Ellisa, który wciela się w rolę Lucyfera. Finał serii zawierał kartę hołdu dla Merritta Yohnka (1958 – 2020), który pracował jako koordynator kaskaderów w trzecim i czwartym sezonie serialu. Merritt Yohnka odszedł w 2020 roku w wieku …

Kto jest followersem Craiga Hendersona na Twitterze?

Craig Henderson miał tylko jednego Twitter followera, który był showrunnerem Joe Hendersonem. Craig wykonał fantastyczną pracę, aby podnieść świadomość popularności serialu i bardzo chciał, aby przetrwał on kolejny sezon. DON’T MISS…

Nowe odcinki przyniosą mnóstwo dramatu na małym ekranie, ponieważ brat Lucyfera, Michael (Tom Ellis), nadal sieje spustoszenie. Oczekuje się, że para pójdzie na wojnę, a sam Bóg (Dennis Haysbert) odwiedzi ziemię, próbując kontrolować swoje dzieci. Lucyfer sezon 5 część 2 jest już na Netflixie.

Przeczytaj również:   Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Jak podaje portal ethnicelebs.com: „Matczynym dziadkiem T om jest Arthur Melbourne Hooper (syn Grattona Melbourne Hoopera i Minnie Ford). „Gratton urodził się w Cheddar, Somerset, Anglia, syn George’a Hoopera i Ellen Pipe. Minnie również urodziła się w Cheddar, córka Thomasa Johna Forda i Seliny Ham.”.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 2 Average: 3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!