Na jakiej ręce nosi się bransoletkę damską? Podpowiadamy na której ręce nosić bransoletkę

na jakiej rece nosi się bransoletkę

Nadgarstki są cennym kawałkiem nieruchomości do demonstrowania stylu od czasów Egipcjan. Bransoletki to doskonały sposób na pokazanie swojego stylu i dopełnienie stroju. Szeroki zakres możliwości sprawia, że jest to mój ulubiony element biżuterii. Ale na jakiej ręce powinnaś nosić swoje bransoletki?

Bransoletki mogą być noszone na każdej ręce. To naprawdę zależy od preferencji, a także od delikatności biżuterii.  

Dopóki masz okrągłą biżuterię, która jest większa od nadgarstka i mniejsza od dłoni, nosisz bransoletkę prawidłowo. Stylizacja bransoletki jest jednak trudniejsza. Zależy od Twojego stroju, rodzaju bransoletki, którą chcesz nosić, ilości bransoletek, innej biżuterii, którą masz na sobie, okazji …i oczywiście osobistych preferencji!

Dostarczymy Ci narzędzi, dzięki którym unikniesz modowego faux pas i będziesz nosić swoje bransoletki w sposób godny wybiegu!

Na jakiej ręce nosi się bransoletkę damską?

Poznajmy zalety i wady noszenia bransoletek na obu rękach.

Dominująca ręka

Niezależnie od tego, czy jesteś facetem czy dziewczyną, istnieją dwie szkoły myślenia na temat tego, na której ręce należy nosić bransoletkę: na tym samym nadgarstku, na którym znajduje się Twoja dominująca lub niedominująca ręka. Z jednej strony (kalambur), noszenie bransoletek na ręce dominującej daje maksymalną ekspozycję bransoletek.

Podczas wykonywania zadania najprawdopodobniej używasz swojej dominującej ręki, więc możesz pokazać swoją nową biżuterię podczas podawania ręki, otwierania drzwi lub jedzenia kolacji. Jeśli nosisz bransoletkę, którą chcesz pokazać, zalecamy umieszczenie jej na tym samym nadgarstku, co Twoja dominująca ręka.

Ręka niedominująca

Z drugiej strony (znowu, celowy kalambur); noszenie bransoletek na tym samym nadgarstku co Twoja niedominująca ręka oznacza, że są one mniej narażone na uszkodzenia. Jest mniej prawdopodobne, że złamiesz lub zarysujesz swoją bransoletkę na ręce, której nie używasz tak często. Pamiętaj, że najczęstszą bransoletką noszoną przez facetów jest zegarek, który zazwyczaj noszony jest na ręce niedominującej. Jeśli nosisz drogą bransoletkę lub zegarek, zalecamy noszenie jej na nadgarstku ręki niedominującej.

Przeczytaj również:   Gdzie rosną awokado?

Czy można nosić bransoletki na obu nadgarstkach?

Czy tylko dlatego, że masz dwa nadgarstki, musisz nosić bransoletki na obu nadgarstkach? Ponownie, to zależy od Twojego osobistego stylu. Ja osobiście noszę tylko jedną bransoletkę na jednym nadgarstku, ale noszę też duże bransoletki i rozmawiam rękami, więc nie chcę narażać ludzi wokół mnie. Jeśli nosisz tyle bransoletek, że pokrywają całe przedramię, prawdopodobnie najlepiej jest rozdzielić je pomiędzy dwie ręce.

Przestrzegałbym przed noszeniem dużych bransoletek na obu nadgarstkach. Nie tylko będą się one rzucać w oczy podczas chodzenia, ale również będą rozpraszać uwagę osób znajdujących się w pobliżu podczas wykonywania zadania.

Na jakiej ręce mam bransoletkę

Na której ręce nosisz swoją bransoletkę szczęścia?

Bransoletki szczęścia powinny być noszone na lewym nadgarstku. Istnieją pewne religie, które wierzą, że lewa strona ciała jest stroną przyjmującą.

Niektórzy uważają, że bransoletki na odpowiednią okazję powinny być noszone na prawym nadgarstku. Na przykład, bransoletki rocznicowe lub urodzinowe są zazwyczaj dawane do pokazania, więc noszenie ich na prawym nadgarstku ma sens dla dużej populacji, która jest praworęczna.

Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi na to, gdzie nosić swoją specjalną bransoletkę, więc ponownie, jest to naprawdę kwestia preferencji.

Czy nosisz pierścienie i bransoletki na tej samej ręce?

Noszenie więcej niż jednego kawałka biżuterii to wyważony akt. Biżuteria może skierować uwagę na części twojego stroju, które chcesz podkreślić i przesunąć światło reflektorów z dala od rzeczy, które chcesz ukryć.

Na przykład, może chcesz podkreślić pierścionek zaręczynowy na lewym palcu serdecznym. Naprawdę chcesz podkreślić światu, że masz nowego mężczyznę lub kobietę w swoim życiu i jesteś super podekscytowany nimi. W takim przypadku noszenie przyciągającej uwagę bransoletki na lewym nadgarstku może pomóc w zwróceniu uwagi i podziwu na swój pierścionek zaręczynowy.

Przeczytaj również:   Ile się idzie z Kasprowego Wierchu na Giewont?

Jeśli chcesz odwrócić uwagę od czegoś – na przykład od wstydliwej blizny na zewnętrznym nadgarstku – masz dwie opcje. Możesz wybrać dużą lub chunky bransoletkę, aby zakryć go, ale to nie rysuje ryzyko przyciągania więcej uwagi do niego. Można również nosić prosty złoty zespół na tym samym nadgarstku, który nie przyciąga dużo uwagi. Jest to nadal elegancki bez wywoływania niepewności na uwagę.

Najważniejszą lekcją do podjęcia z balansowania biżuterii jest to, że wszystko zależy od osobistych preferencji. (Powiedz to głośniej dla ludzi z tyłu – to JEST w porządku nosić pierścienie i bransoletki w tym samym czasie!). Być może będziesz musiała eksperymentować z tym, na co chcesz zwrócić uwagę, ale na dłuższą metę, równoważenie biżuterii jest o historii, którą chcesz opowiedzieć!

Noś swoje bransoletki z dumą!

Istnieje niezliczona ilość sposobów na prawidłowe noszenie bransoletek. Naprawdę, trudno się pomylić. Wszystko sprowadza się do Twojego osobistego stylu. Mam nadzieję, że powyższy przewodnik zainspirował Cię do noszenia bransoletek na nowe sposoby. Podziel się z nami w komentarzach poniżej swoim ulubionym sposobem na stylizację bransoletek!

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Używane maszyny stolarskie – jak sprawdzić je przed zakupem?

Czytaj dalej!
ogólne

Fotele tapicerowane do jadalni? Tak, ale pod pewnymi warunkami

Czytaj dalej!
ogólne

Ile kosztują przedmioty, którymi otaczają się milionerzy?

Czytaj dalej!
ogólne

Sandały damskie – nie tylko na lato

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Barry Weiss, żona, biografia, wiek

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Natalie Gauvreau kariera, wzrost, waga, partnerzy

Czytaj dalej!
ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!