Kim jest Barbara Tomkowiak?

Barbara Tomkowiak pochodząca z Poznania jest popularną polską artystką kabaretową, która pilnie chroni swoją prywatność. Choć jest aktywna na wielu estradach i scenach kabaretowych w Polsce, prywatnie nie mówi wiele o sobie i do tej pory nie udzieliła żadnego wywiadu, w którym opowiedziałaby więcej o swoim życiu poza sceną. To dodaje jej postaci tajemniczości i powoduje zainteresowanie mediów.

Barbara Tomkowiak – twórczość i praca

Barbara Tomkowiak, pochodząca z Poznania, jest lubianą polską artystką kabaretową, która dbając o swoją prywatność, nie mówi wiele o sobie poza sceną. Obecnie jest członkinią Formacji Chatelet, składającej się również z dwóch znanych kabareciarzy – Adama Małczyk i Karola Wolski. Do grupy dołączyła w 2014 roku podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej w Kielcach, ale już wcześniej współpracowała z nią w programie telewizyjnym. Obecnie Formacja Chatelet występuje na licznych scenach kabaretowych i współpracuje z Teatrem Groteska, zdobywając nagrody na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce.

Tomkowiak wyznaje, że w swojej pracy najbardziej ceni możliwość improwizacji, której nie daje żadna inna sztuka. Dzięki temu skecze są bardziej żywe i zmienne, co utrzymuje zainteresowanie widzów.

Barbara Tomkowiak była również członkiem Grup Improwizującej GZIK i popularnego w Polsce kabaretu Adin i Kabareciarni Laskowika. W 2007 roku zadebiutowała w kinie, występując w jednej z głównych ról w komedii „Zamknięci w celuloidzie”. Film spotkał się z dużym uznaniem i otrzymał wyróżnienie na XXII Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Artystka jest również znana z kampanii reklamowej, w której wzięła udział z Formacją Chatelet, w celu ocieplenia wizerunku serwisu pożyczkowego.

Fani poznańskiej artystki kabaretowej mogą śledzić jej profil na Facebooku, na którym dzieli się ona zdjęciami z występów i zza kulis. Profil jest obserwowany przez ponad 4000 osób. Od niedawna można ją także znaleźć na popularnym Instagramie, szczególnie lubianym przez młodsze pokolenie.

Skąd pochodzi Barbara Tomkowiak?

Pochodzenie Barbary Tomkowiak to Poznań.

Przeczytaj również:   Jak zminimalizować grę?

Kim jest Barbara Tomkowiak?

Barbara Tomkowiak to polska artystka kabaretowa, aktualnie związana z Formacją Chatelet.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Używane maszyny stolarskie – jak sprawdzić je przed zakupem?

Czytaj dalej!
ogólne

Fotele tapicerowane do jadalni? Tak, ale pod pewnymi warunkami

Czytaj dalej!
ogólne

Ile kosztują przedmioty, którymi otaczają się milionerzy?

Czytaj dalej!
ogólne

Sandały damskie – nie tylko na lato

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Barry Weiss, żona, biografia, wiek

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Natalie Gauvreau kariera, wzrost, waga, partnerzy

Czytaj dalej!
ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!