Kim jest Brandi Passante? Dlaczego odeszła z „Storage Wars”?

Brandi passante

Brandi Passante być może nigdy nie chciała być gwiazdą telewizyjną, ale szybko stała się wybijającą się gwiazdą w reality show A&E „Storage Wars”.

Brandi Passante to znana osobowość telewizyjna i gwiazda reality show ze Stanów Zjednoczonych. Sławę zdobyła jako członkini obsady hitowego serialu sieci A&E „Storage Wars”, który miał swoją premierę w 2010 roku.

Serial śledzi losy grupy profesjonalnych kupców, którzy licytują opuszczone magazyny z nadzieją na znalezienie w nich wartościowych przedmiotów. Passante występuje w nim razem ze swoim partnerem, Jarrodem Schulzem, z którym prowadzi dobrze prosperujący biznes odsprzedaży.

Są w długoletnim związku i mają dwójkę dzieci.

Passante stała się ulubienicą fanów programu dzięki swojej wiedzy na temat znajdowania wartościowych przedmiotów w opuszczonych magazynach. Jest znana ze swojego przenikliwego oka do szczegółów i umiejętności dostrzegania ukrytych klejnotów wśród bałaganu.

Stała się szanowaną postacią w świecie aukcji magazynowych, a jej reputacja wzrosła dzięki występom w programie. Jej wyjątkowa umiejętność wyszukiwania wartościowych przedmiotów, takich jak przedmioty kolekcjonerskie, antyki i rzadkie znaleziska, sprawiła, że stała się cennym członkiem zespołu.

Oprócz pracy w „Wojnach magazynowych” Passante wystąpiła również w innych reality show, takich jak „The Tonight Show with Jay Leno”, „The Ellen DeGeneres Show” i „Entertainment Tonight”. Pojawiła się również w kilku magazynach, w tym w InTouch Weekly, People i Us Weekly.

Brandi Passante nadal jest popularną gwiazdą reality show i domowym nazwiskiem w Ameryce. Jej silne poczucie humoru, ostry dowcip i przystępna osobowość sprawiły, że stała się ulubienicą fanów.

Jest znana ze swojej smykałki do interesów i umiejętności czerpania zysków z tego, co inni uważają za śmieci. Nadal jest znaczącą postacią w gatunku reality TV, a jej fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć jej kolejny ruch.

Brandi passante, 41-letnia łowczyni magazynów

Brandi Passante, 41-letnia ekspertka od polowań magazynowych, zyskała sławę jako członek obsady hitowego serialu reality sieci A&E „Storage Wars”, który trwał od 2010 do 2018 roku.

Urodzona 16 maja 1980 roku w hrabstwie Harris w Teksasie, Passante szybko zyskała w programie pozycję wykwalifikowanego i bystrego nabywcy jednostek magazynowych.

Wraz ze swoim wieloletnim partnerem Jarrodem Schulzem, Passante wystąpiła w ponad 260 odcinkach serialu, zyskując oddaną bazę fanów i ugruntowując swoją reputację jako wybitna postać w świecie aukcji magazynowych.

Oprócz występów w „Wojnach magazynowych”, Passante wystąpiła również w spin-offie serialu A&E „Brandi & Jarrod: Married to the Job”, który został wyemitowany w 2014 roku.

brandi passante i jarrod schulz w programie

Zróżnicowana obsada serialu reality „Wojny magazynowe” emitowanego przez A&E jest jednym z czynników decydujących o jego ogromnej popularności. Każdy z członków obsady wnosi do programu unikalną osobowość, czyniąc go dynamicznym i zabawnym doświadczeniem widza.

Zabawny jest widok obsady, w tym Brandi Passante, udającej łowców nagród, aby uzupełnić swoje dochody i zapewnić byt swoim gospodarstwom domowym.

Passante, w szczególności, wyróżnia się jako wykwalifikowany i bystry nabywca jednostki magazynowej. Znana jest ze swojego przenikliwego oka do szczegółów i umiejętności dostrzegania ukrytych klejnotów wśród bałaganu.

Przeczytaj również:   Na jakiej ręce nosi się bransoletkę damską? Podpowiadamy na której ręce nosić bransoletkę

Jej doświadczenie w znajdowaniu wartościowych przedmiotów w opuszczonych magazynach sprawiło, że jest szanowaną postacią w świecie aukcji magazynowych.

podróż do sukcesu

Brandi Passante i Jarrod Schulz to w istocie entuzjastyczny duet, którego motywacją do osiągania sukcesów jest wytrwałość i poświęcenie.

Zanim zajęli się telewizją, byli właścicielami i kierownikami firmy zajmującej się handlem używanymi rzeczami.

Kiedy odkryli nadchodzący program telewizyjny „Storage Wars”, para zdecydowała się wziąć w nim udział, aby tanio kupić kilka pomocnych przedmiotów do swojego biznesu.

Pierwotnie pojawili się w programie w pierwszym sezonie serii w 2010 roku i od tego czasu kontynuują swoją działalność.

Oboje są tak zdeterminowani, a ich umiejętne licytowanie lub inne techniki, których używali jako nabywcy jednostek magazynowych, pomogły im stać się znanymi.

Ich natychmiastowy sukces doprowadził do okazji do funkcji w reality Television miniseries poświęcony tylko do nich, zatytułowany „Brandi & Jarrod: Married to the Job”. Pierwszy odcinek tej serii wyemitowano w 2014 roku 12 sierpnia.

Niestety, show był skupiony na życiu domowym pary i nie mógł dobrze wypaść. I zgodnie z przewidywaniami, został zmuszony do zezłomowania po ośmiu odcinkach.

ich skandaliczne życie
Brandi Passante uwikłała się w skandal po tym, jak Hunter Moore, dystrybutor filmów pornograficznych, umieścił obraźliwy klip w Internecie, IsAnyoneUp.com, mówiąc, że to Brandi w wideo.

Passante, która była oburzona oskarżeniem i złożyła pozew przeciwko Moore’owi, domagała się 2,5 miliona dolarów odszkodowania.

Mimo wygranej, otrzymała jedynie nagrodę w wysokości 750 dolarów. Chociaż sędzia uznał Moore’a za winnego, to nawet nie uwierzył, że Passante przedstawiła wystarczające dowody, aby uzasadnić 2,5 miliona dolarów rzekomego odszkodowania.

burzliwy związek passante i schulza

Para, która zamierzała się pobrać, oficjalnie rozstała się w 2018 roku, ponieważ Brandi Passante ogłosiła na swoim kanale YouTube „The Dad Diary”, że nie są już razem, jak podaje Newsweek.

Chociaż para, Jarrod i Brandi po raz pierwszy spotkali się w 1999 roku, ponieważ firma Schulza zajmująca się czyszczeniem dywanów zatrudniła ją. Od tego czasu kochali się.

Zwolennicy mogli być zaskoczeni rozstaniem, biorąc pod uwagę, że ich przygotowania do ślubu były relacjonowane w „Wojnach magazynowych” i „Brandi & Jarrod: Married to the Job” dziewięć lat temu, ale nigdy się nie pobrali.

Przyczyna rozstania jest niejasna, ale Brandi Passante podpowiedziała, że nie jest to polubowne, wypuszczając plakat promocyjny imprezy przedstawiający jej byłego i dodając emoji potwora nad jej wizerunkiem.

Niedawno, po tym jak jego była partnerka Passante złożyła skargę na Jarroda Schulza, sieć A&E wszczęła śledztwo, aby ocenić losy gwiazdora „Storage Wars” Jarroda Schulza.

Dlaczego tak się stało? Ponieważ Schulz został oskarżony o przemoc domową po sprzeczce z Passante.

Brandi Passante była podobno w pubie w Orange County, zanim pojawił się jej były Jarrod Schulz. Passante najwyraźniej zażądała od Schulza, aby wyszedł w trakcie gorącej dyskusji między nimi.

Sytuacja pogorszyła się, gdy nie współpracował, a Schulz podobno dwukrotnie popchnął Passante.

Przeczytaj również:   AnimalZoone - tani sklep zoologiczny online w Krakowie z 80-letnią historią

Według TMZ, Jarrod Schulz opuścił miejsce zdarzenia tuż po tym, jak zgłoszono, że krzyczał i popychał. Następnie skontaktowano się z policją, choć do czasu jej przybycia Schulz odjechał i nie został zatrzymany.

Później, Schulz został oskarżony o jeden stopień przemocy domowej, wykroczenie, według Prokuratury Okręgowej Orange County.

dzieci
Passante i Schulz byli razem przez dłuższy czas i mieli dwoje dzieci, Camren Schulz, urodzony w 2007 roku, i Payton Schulz, urodzony w 2009 roku.

Przez większość swojego życia była samotną matką. Opiekuje się dziećmi w pełnym wymiarze godzin i twierdzi, że przez wiele lat była główną opiekunką.

Dzieci Brandi prosiły, by nie przedstawiała ich w swoich postach na mediach społecznościowych. Przyznała jednak, że przez dekady musiała radzić sobie z poważnymi problemami ze swoimi dziećmi.

Cameron był zmuszony opuścić trzy miesiące szkoły z powodu choroby. W tym samym czasie Peyton urodziła się z rozszczepem podniebienia i była głucha od urodzenia.

Dziecko Brandi i Jarroda przeszło wiele operacji, gdy było małe. Jest to wymagający materiał i całkowicie zmienił ją w silną mamę.

Brandi Passante zaczęła teraz dzielić się serią zdjęć swoich dzieci na swoim Instagramie. Na swoim koncie na Insta ma 339K followersów.

W zeszłym roku Brandi Passante podzieliła się na swoim Instagramie niezwykłym zdjęciem swojego syna Camerona i jego siostry Payton podczas ukończenia szkoły średniej przez Camerona.

co teraz robi brandi passante?

Brandi najprawdopodobniej nie umawia się teraz z nikim, jak wynika z jej kont w mediach społecznościowych. Podzieliła się zdjęciem swojego nowego tatuażu na palcu, który pisze „free” z czymś w rodzaju ptaka na końcu.

Miała ten tatuaż w październiku 2021 roku. W podpisie zawarła również hashtag dla „narodowej świadomości przemocy domowej”.

Jak wynika z wątku komentarzy, jej zwolennicy uważają, że chodzi jej o byłego chłopaka Jarroda Schulza.

Passante jest tak aktywna na swoich mediach społecznościowych, że zamieszcza posty o imprezach i piciu z przyjaciółmi. Jej wartość netto szacuje się na 2 miliony dolarów.

Po rozstaniu Brandi Passante z Schulzem, zrezygnowała z udziału w Storage Wars.

Storage War, w opinii Brandi, było nadmiernie wymagające. Postanowiła zrobić sobie krótką przerwę od programu, ale nie całkowicie.

Brandi jest niesamowicie utalentowana i pracowita. Odeszła z programu, ponieważ był on zbyt wyczerpujący, aby kontynuować go z dzieckiem do opieki. Przewiduje się, że wkrótce powróci do programu.

Wiadomo również, że show pochłonęło wiele czasu rodziny Brandi Passant. Obecnie samotnie wychowuje ona swoje dzieci.

brandi passante ujawniła o swojej chorobie, hashimoto

Ostry humor Brandi Passante przyczynił się do jej sukcesu w „Wojnach magazynowych” i stał się cechą jej internetowej persony.

Nie bała się publicznie odpowiadać na trolle, creepy i absurdalne zapytania, które otrzymywała za pośrednictwem prywatnych wiadomości na Instagramie.

Ale kiedy w 2022 roku zapytano ją, dlaczego jej głos brzmi zgrzytliwie w nowo wydanych filmikach, Passante odpowiedziała szczerze.

Według Outsidera, Passante zamieściła zrzut ekranu zapytania z odpowiedzią nabazgraną nad nim w Instagramie: „Cierpię na Hashimoto’s. zaburzenie tarczycy, które jest autoimmunologiczne. Czasami daje mi to zgrzytliwe gardło”.

Przeczytaj również:   Jak zamrozić świeże czereśnie? Czy można mrozić czereśnie?

Jaka jest wartość netto Brandi Passante?

Wartość netto Brandi Passante jest szacowana na oszałamiającą kwotę 3 milionów dolarów. Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jej imponującą karierę jako gwiazdy reality TV i bystrego kupca magazynów w hitowym serialu A&E „Wojny magazynowe”. Dzięki przenikliwemu spojrzeniu na szczegóły i umiejętności dostrzegania ukrytych klejnotów, Passante stała się szanowaną postacią w świecie aukcji magazynowych, a jej wartość netto odzwierciedla jej sukces.

Czy Brandi Passante jest mężatką?

Brandi Passante jest w wieloletnim związku z Jarrodem Schulzem, z którym ma dwoje dzieci. Para poznała się w 1999 roku i od tamtej pory są razem. Prowadzą nawet razem udany biznes odsprzedaży, który został przedstawiony w ich spin-offie serialu „Brandi & Jarrod: Married to the Job”.

Ile lat ma Brandi Passante?

Brandi Passante urodziła się 16 maja 1980 roku, czyli ma 41 lat. Przez ponad dekadę bawiła publiczność swoim ostrym dowcipem i relatywną osobowością.

Kto jest partnerem Brandi Passante?

Partnerem Brandi Passante jest Jarrod Schulz. Para jest ze sobą od ponad dwóch dekad i ma razem dwoje dzieci. Prowadzą również udany biznes odsprzedaży razem i byli przedstawieni w A&E reality series „Storage Wars” i „Brandi & Jarrod: Married to the Job”.

Co się stało z Brandi Passante w „Wojnach magazynowych”?

Brandi Passante była członkiem obsady w serialu reality A&E „Storage Wars”, który trwał od 2010 do 2018 roku. Jej wyjątkowa zdolność do znajdowania wartościowych przedmiotów, takich jak kolekcje, antyki i rzadkie znaleziska, uczyniła ją cennym członkiem zespołu. Nawet po zakończeniu programu, Passante nadal jest popularną gwiazdą reality i nazwiskiem domowym w Ameryce.

Jakie jest pochodzenie Brandi Passante?

Brandi Passante pochodzi z Harris County w Teksasie. Urodziła się i wychowała w Teksasie, a później przeniosła się do Kalifornii, gdzie poznała swojego wieloletniego partnera Jarroda Schulza.

W jaki sposób Brandi Passante stała się sławna?

Brandi Passante stała się sławna jako członek obsady serialu reality A&E „Storage Wars”. Jej wyjątkowa umiejętność odnajdywania wartościowych przedmiotów w opuszczonych magazynach sprawiła, że stała się szanowaną postacią w świecie aukcji magazynowych i zyskała oddanych fanów.

Czym zajmuje się Brandi Passante?

Brandi Passante jest osobowością telewizyjną i gwiazdą reality show. Jest najbardziej znana z występów w hitowym serialu reality sieci A&E „Storage Wars” i jego spin-offie „Brandi & Jarrod: Married to the Job”.

Jak nazywa się sklep Brandi Passante?

Nazwa sklepu Brandi Passante to „Now and Then Second Hand Store”. Sklep znajduje się w Orange County w Kalifornii i jest to sklep resale, który sprzedaje szeroką gamę przedmiotów, od ubrań vintage po antyki i kolekcje.

Jakie jest prawdziwe nazwisko Brandi Passante?

Prawdziwe nazwisko Brandi Passante to Brandi Passante. Urodziła się Brandi Leigh Passante 16 maja 1980 roku w Harris County w Teksasie.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 3 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Łóżka hotelowe dla klientów

Czytaj dalej!
ogólne

Zdobądź więcej miejsca dzięki bagażnikom dachowym

Czytaj dalej!
ogólne

Zwiedzanie Gdańska samochodem

Czytaj dalej!
ogólne

Czemu ma służyć stabilizacja gruntu?

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki hosting wybrać do poczty internetowej?

Czytaj dalej!
ogólne

System mesh – co to jest i jak działa?

Czytaj dalej!
ogólne

Zamienniki tuszy – ekonomiczna alternatywa dla Twojej drukarki

Czytaj dalej!
ogólne

Ernest Khalimov – czy istnieje? Gigachad kto to? Wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Czytaj dalej!
ogólne

Używane maszyny stolarskie – jak sprawdzić je przed zakupem?

Czytaj dalej!
ogólne

Fotele tapicerowane do jadalni? Tak, ale pod pewnymi warunkami

Czytaj dalej!