TOP 7 – Jak mężczyzna ukrywa zakochanie?

jak mezczyzna ukrywa zainteresowanie

Niektórzy ludzie są lepsi w ukrywaniu swoich uczuć niż inni. Ale kiedy ktoś bliski zaczyna zachowywać się nieco nieśmiało, a może nawet flirtować, gdy jesteś w pobliżu, może to pozostawić cię zastanawiającym się, „Co się dzieje? Co faktycznie czują do mnie?” Czy są one po prostu przyjazne, czy też potajemnie się podkochują? Przejdziemy przez 10 najlepszych subtelnych wskazówek, że ktoś może ukrywać głębsze uczucia do Ciebie.

1. Nawiązują z Tobą częsty kontakt wzrokowy.

Sposób, w jaki ktoś na ciebie patrzy, może być wskazówką, jak się czuje. Jeśli nawiązują intensywny kontakt wzrokowy, gdy rozmawiacie, może próbować połączyć się z Tobą na głębszym poziomie. Kiedy spędzacie razem czas, czy zauważasz, że zamykasz się z nimi na chwilę dłużej niż z innymi ludźmi?
Czy druga osoba przyciąga Twój wzrok z drugiego końca pokoju, a następnie szybko odwraca wzrok?
Klasyczne „spojrzenie i odwrócenie wzroku” może być ich subtelnym sposobem na podpowiedź: „Hej, chcę, żebyś mnie zauważył, ale nie jestem wystarczająco pewny siebie, aby być bezpośrednim”.

2. Uśmiechają się, gdy jesteś w pobliżu.

Jesteś jednym z ich ulubionych ludzi, więc to naturalne, że rozświetlają się wokół ciebie. Aby naprawdę zmierzyć ich zainteresowanie, porównaj to, jak zachowują się wokół Ciebie, do ich zachowania wokół innych ludzi. Jeśli wydają się szczęśliwsi, gdy tylko wejdziesz, to znak, że im na Tobie zależy.
Baw się razem z nimi i uśmiechnij się, jeśli jesteś zainteresowany.

3. Stają się fizycznie czuli przy tobie.

Czy zaczęli znajdować mnóstwo wymówek, aby Cię dotknąć? Ktoś z ukrytymi uczuciami może swobodnie przysunąć się do ciebie na kanapie, gdy oglądasz film, spróbować wyprostować Twój kołnierzyk lub przeczesać zabłąkany kosmyk włosów z Twojej twarzy. Zdradzimy Ci nawet sekret psychologii – najbardziej zalotne miejsca, w których można kogoś dotknąć to talia, ramię, twarz lub przedramię.
Jeśli dobrze czujesz się z fizyczną czułością, odwzajemnij flirt! Oprzyj swoją głowę na jego ramieniu lub krótko dotknij jego ramienia podczas rozmowy.
Jeśli nie czujesz się komfortowo z tym, jak cię dotykają, po prostu powiedz coś w stylu: „Nie jestem wielkim fanem uścisków ani niczego takiego”.

Przeczytaj również:   Kim jest Adrian Łabanowski?

4. Denerwują się wokół ciebie.

Bądźmy prawdziwi, trudno jest zachować chłód, gdy jesteś zdenerwowany. Kiedy jesteś w pobliżu, ich serce może zacząć szybciej bić, a oni mogą działać dość niezręcznie. Czy Twój ultra pewny siebie przyjaciel nagle wydaje się być nieśmiałym facetem? Każdy staje się nerwowy lub nieśmiały, gdy są wokół kogoś, kogo lubią. Oto kilka klasycznych oznak nerwowości, na które należy uważać:

  • Rumienienie się
  • Przyspieszony puls
  • Potykanie się o słowa

5. Popisują się przed tobą.

Czy niecodziennie ubierają się na spotkanie z Tobą lub próbują zrobić na Tobie wrażenie? Kiedy ktoś coś do ciebie czuje, będzie chciał zaprezentować jak najlepszą wersję siebie. Może próbować wyglądać bardziej elegancko niż zwykle, chwalić się swoim wielkim awansem lub gotować posiłek godny 5 gwiazdkowej restauracji, kiedy przyjdziesz.
Zwróć uwagę na zachowanie typu „precz”. Jeśli ktoś konsekwentnie pieści włosy lub dba o swój wygląd, jest to znak rozpoznawczy atrakcyjności.

6. Poświęcają Ci szczególną uwagę poprzez słodkie gesty.

Dawanie prezentów i świadczenie usług to „języki miłości” nie bez powodu. Kiedy ktoś robi dla ciebie wszystko, co w jego mocy, oznacza to, że bardzo mu na tobie zależy. Ludzie mają różne sposoby wyrażania tego, co czują, a ktoś, kto ukrywa swoje uczucia do ciebie, może okazywać uczucia raczej poprzez gesty niż słowa.
Mogą pojawić się z twoim ulubionym jedzeniem na wynos, zaskoczyć cię niestandardową listą odtwarzania (która właśnie staje się pełna piosenek miłosnych) lub zaoferować pomoc w małych zadaniach, kiedy tylko tego potrzebujesz.

6. Prawią ci komplementy.

Zaufaj swojej głowie, aby odróżnić flirtujący komplement od przyjaznego komplementu. Choć to całkowicie normalne, że przyjaciele podnoszą się nawzajem, zwróć uwagę na to, jak często ta osoba cię komplementuje. Czy wydaje się, że komplementuje cię częściej niż innych? Czy ich komplementy są naprawdę konkretne i przemyślane?.
Jeśli komplementują twój wygląd fizyczny, może to oznaczać, że są w tobie w sposób bardziej niż przyjaciele.
Ktoś, kto ma dla ciebie uczucia, może również mówić o tobie wysoko do innych ludzi, gdy nie jesteś w pobliżu.
Mogą się bardzo denerwować, kiedy dają ci komplement! Jeśli nie mogą spojrzeć ci w oczy, mówiąc ci, jak niesamowity jesteś, może to oznaczać, że ukrywają uczucia do ciebie.

Przeczytaj również:   Fotel gamingowy – nieodzowny element pokoju gracza. Dlaczego odpowiedni fotel gamingowy jest tak ważny?

7. Zawsze są tam, aby wspierać cię.

Czy ta osoba jest przyjacielem, do którego zwracasz się, gdy potrzebujesz wzmocnienia morale? Kiedy potrzebujesz ramienia, na którym możesz się wypłakać, oni są tuż obok. Kiedy potrzebujesz podwózki na lotnisko o 5 rano, pojawiają się z kawą. Wsparcie emocjonalne jest kluczową częścią przyjaźni, ale jest to również tajny budulec do głębokiego romantycznego połączenia. Kiedy ty dwaj już mają bliską więź, jest zdecydowanie potencjał, że mogli rozwinąć głębsze uczucia.
Kiedy ktoś mówi „Jestem tu dla ciebie”, jest to jego sposób na powiedzenie, że chce być częścią twojego życia.
Jeśli ktoś bliski wydaje się szczególnie chronić cię, może mieć głębsze uczucia.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!
ogólne

Wydawnictwo WSiP – dlaczego warto je wybrać?

Czytaj dalej!
ogólne

Gdzie używane są wagi paletowe?

Czytaj dalej!
ogólne

Internet mobilny z routerem WiFi i inne możliwości bycia online za granicą

Czytaj dalej!
ogólne

Soczewki kontaktowe w okresie wakacyjnym — dobór i pielęgnacja soczewek

Czytaj dalej!
ogólne

Oświetlenie nad zlewozmywakiem w kuchni – praktyczne i dekoracyjne aspekty

Czytaj dalej!