Kim jest Dominik Strzelec?

Większość polskiej publiczności zna Dominika Strzeleca jako prowadzącego popularny program „Usterka”. Wciela się on w postać specjalisty od spraw budowlanych i wychwytuje błędy w wykonaniu prac remontowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Interesującym jest fakt, że od września 2021 roku powraca on na ekrany po kilku latach przerwy i będzie sprawdzał rzetelność budowlańców odpowiedzialnych za remonty domów. Miłośnicy serii mogą się cieszyć aż 30 nowymi odcinkami, które będą wyświetlane w TTV i na platformie Player.pl.

Dominik Strzelec – pasje i kariera telewizyjna

Poza kultowym programem „Usterka”, inne programy, w których Dominik Strzelec brał udział, to „Odlotowy Ogród” emitowany w TTV i „Polowanie na ogród” nadawany w HGTV. W ostatnim programie, Strzelec szuka uczestników do swojego show w sklepach ogrodniczych i po rozmowie z nimi, decyduje, komu pomoże w remoncie ogrodu. Strzelec jest prywatnie miłośnikiem prac ogrodowych i uważa, że odpowiednio pielęgnowane rośliny wpływają na nasz nastrój i relacje z ludźmi. Regularnie pisze o swoich ogrodniczych doświadczeniach na swojej stronie internetowej i dzieli się nimi na Facebooku i Instagramie, gdzie ma ponad 63 000 followersów.

Strzelec jest jednym z najbardziej aktywnych celebrytów, którzy budują swój wizerunek w sympatyczny i przyjazny sposób, bez opierania się na skandalach. Jego sposób wypowiadania się i charakter przysparzają mu wielu fanów. Starsze odcinki programów, w których brał udział, można znaleźć na platformie Player.pl, takie jak „Testerzy extra”, „Polowanie na ogród”, „Odlotowy Ogród”, „Testerzy” i „Usterka”. Dominik Strzelec sam określa siebie jako podróżnika, kochającego wyzwania, snowboard i fanem piłki nożnej.

Dominik Strzelec Instagram

Dominik Strzelec to znany celebryta, który na swoim Instagramie, pod kontem dominikstrzelec, dzieli się swoimi przemyśleniami, zdjęciami i codziennym życiem. Ma już 1975 postów, a 87,1 tysięcy osób śledzi jego profile. Strzelec sam jest też obserwatorem 174 innych profili. Jeśli jesteś fanem tego artysty telewizyjnego, jego profil na Instagramie na pewno nie zawiedzie Cię.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]
Przeczytaj również:   Kim jest Konrad Wieniawa Narkiewicz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Error
ogólne

Rozwiązanie problemu: „Nie znaleziono aplikacji do otwarcia adresu url ”

Czytaj dalej
jak usunac tiktoka
ogólne

Jak usunąć film z TikToka?

Czytaj dalej
jak zminimalizowac gre
ogólne

Jak zminimalizować grę?

Czytaj dalej
Jak zorganizować wieczór panieński
ogólne

Jak zorganizować wieczór panieński? 

Czytaj dalej
Brandi passante
ogólne

Kim jest Brandi Passante? Dlaczego odeszła z „Storage Wars”?

Czytaj dalej
ogólne

Kim jest Barbara Tomkowiak?

Czytaj dalej
ogólne

Kim jest Adrian Łabanowski?

Czytaj dalej
jak mezczyzna ukrywa zainteresowanie
ogólne

TOP 7 – Jak mężczyzna ukrywa zakochanie?

Czytaj dalej
Robert Królczyk
ogólne

Kim jest Robert Korólczyk [pierwsza żona, dzieci, rozwód]

Czytaj dalej
Ile się idzie z Kasprowego Wierchu na Giewont
ogólne

Ile się idzie z Kasprowego Wierchu na Giewont?

Czytaj dalej
kiedy siac owiec na wielkanoc
ogólne

Kiedy siać owies na Wielkanoc?

Czytaj dalej
wyparzanie-sloikow-w-piekarniku
ogólne

Wyparzanie słoików w piekarników – poradnik!

Czytaj dalej