Kim jest Dominik Strzelec?

Większość polskiej publiczności zna Dominika Strzeleca jako prowadzącego popularny program „Usterka”. Wciela się on w postać specjalisty od spraw budowlanych i wychwytuje błędy w wykonaniu prac remontowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Interesującym jest fakt, że od września 2021 roku powraca on na ekrany po kilku latach przerwy i będzie sprawdzał rzetelność budowlańców odpowiedzialnych za remonty domów. Miłośnicy serii mogą się cieszyć aż 30 nowymi odcinkami, które będą wyświetlane w TTV i na platformie Player.pl.

Dominik Strzelec – pasje i kariera telewizyjna

Poza kultowym programem „Usterka”, inne programy, w których Dominik Strzelec brał udział, to „Odlotowy Ogród” emitowany w TTV i „Polowanie na ogród” nadawany w HGTV. W ostatnim programie, Strzelec szuka uczestników do swojego show w sklepach ogrodniczych i po rozmowie z nimi, decyduje, komu pomoże w remoncie ogrodu. Strzelec jest prywatnie miłośnikiem prac ogrodowych i uważa, że odpowiednio pielęgnowane rośliny wpływają na nasz nastrój i relacje z ludźmi. Regularnie pisze o swoich ogrodniczych doświadczeniach na swojej stronie internetowej i dzieli się nimi na Facebooku i Instagramie, gdzie ma ponad 63 000 followersów.

Strzelec jest jednym z najbardziej aktywnych celebrytów, którzy budują swój wizerunek w sympatyczny i przyjazny sposób, bez opierania się na skandalach. Jego sposób wypowiadania się i charakter przysparzają mu wielu fanów. Starsze odcinki programów, w których brał udział, można znaleźć na platformie Player.pl, takie jak „Testerzy extra”, „Polowanie na ogród”, „Odlotowy Ogród”, „Testerzy” i „Usterka”. Dominik Strzelec sam określa siebie jako podróżnika, kochającego wyzwania, snowboard i fanem piłki nożnej.

Dominik Strzelec Instagram

Dominik Strzelec to znany celebryta, który na swoim Instagramie, pod kontem dominikstrzelec, dzieli się swoimi przemyśleniami, zdjęciami i codziennym życiem. Ma już 1975 postów, a 87,1 tysięcy osób śledzi jego profile. Strzelec sam jest też obserwatorem 174 innych profili. Jeśli jesteś fanem tego artysty telewizyjnego, jego profil na Instagramie na pewno nie zawiedzie Cię.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]
Przeczytaj również:   Kim jest Robert Korólczyk [pierwsza żona, dzieci, rozwód]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ogólne

Jak dobrać okap kuchenny do stylu kuchni?

Czytaj dalej!
ogólne

Kim jest Addison Rae? Wiek, partner, wzrost

Czytaj dalej!
ogólne

Jaki smartwatch do 200 zł wybrać? Czy w tej cenie można kupić dobry zegarek?

Czytaj dalej!
ogólne

Wymiana szkła tylnej obudowy w iPhone — czy się opłaca?

Czytaj dalej!
ogólne

Jakie są zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków?

Czytaj dalej!
ogólne

Wydawnictwo WSiP – dlaczego warto je wybrać?

Czytaj dalej!
ogólne

Gdzie używane są wagi paletowe?

Czytaj dalej!
ogólne

Internet mobilny z routerem WiFi i inne możliwości bycia online za granicą

Czytaj dalej!
ogólne

Soczewki kontaktowe w okresie wakacyjnym — dobór i pielęgnacja soczewek

Czytaj dalej!
ogólne

Oświetlenie nad zlewozmywakiem w kuchni – praktyczne i dekoracyjne aspekty

Czytaj dalej!