Tęczowy pocałunek. Co to jest tęczowy pocałunek?

teczowy poczalunek

Tęczowy pocałunek to pocałunek między kobietą a jej partnerem. Ten rodzaj pocałunku występuje między miesiączkującą kobietą a jej partnerem. Ogólnie rzecz biorąc, dzieje się to po pozycji 69, w której mężczyzna wytryskuje w ustach kobiety, pocałunek miesza krew menstruacyjną z nasieniem, tworząc tęczowy pocałunek.

Teraz może to brzmieć szalenie. Ale to tylko przykład jednej z nieortodoksyjnych rzeczy, które pary mają tendencję do robienia, gdy zwiększają swoją przyjemność seksualną poprzez wykonywanie praktyk tabu.

Więc, czy tęczowy pocałunek jest bezpieczny? Jak dokładnie się go wykonuje? Odpowiedzmy na te pytania teraz.

Jak wykonywany jest tęczowy pocałunek?

Tęczowe pocałunki wykonywane są w pozycji 69 zazwyczaj wtedy, gdy na pochwie znajduje się krew menstruacyjna. Jedna osoba zlizuje krew z pochwy miesiączkującej kobiety, jednocześnie otrzymując seks oralny od miesiączkującej kobiety.

Jest to jedna z odważnych odmian pozycji 69, ponieważ jest to coś, co większość ludzi uznałaby za tabu. Jednak ludzie, którzy mają pewne kinks znaleźć ten rodzaj seksu oralnego podniecające ze względu na to, jak niekonwencjonalne jest.

Jak każda dobra praktyka seksualna, 69ing był źródłem wielu kontrowersji i debat.

Dlaczego pary próbują Tęczowych Pocałunków?

Tęczowe pocałunki są częścią niedawnego trendu, aby świętować seksualność w całym jej pięknie i różnorodności. Praktyka ta jest alternatywnym, bezpiecznym sposobem dla dwojga ludzi na zmysłowe wyrażenie uczucia do siebie. Jest to forma intymności, która sprzyja połączeniu. Pozwala to również partnerom zbliżyć się do siebie, nawet jeśli dopiero co się poznali. Wiele par lubi tęczowe pocałunki jako inny rodzaj doświadczenia, które może być również wyrazem miłości.

Tęczowe pocałunki nie są szeroko znane poza pewnymi społecznościami. Nie jest to więc coś, co powinniście robić w miejscach publicznych, takich jak parki czy centra handlowe. Twoi rodzice mogą nie znać tej koncepcji. W rzeczywistości, mogą one freak out o symbolice za kolory są używane w środku gry wstępnej.

Przeczytaj również:   Masaż Yoni i tantryczny masaż Lingam – co to takiego i na czym polega masaż tantryczny?

Czy tęczowy pocałunek jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo tęczowego pocałunku zależy od tego, czy znasz swojego partnera wystarczająco dobrze. Jeśli dziewczyna, której krew menstruacyjna jest zaangażowana w pocałunek, jest twoją długoletnią partnerką, może to być bezpieczne, ponieważ jesteś bardziej świadomy praktyk higienicznych tej osoby i tego, czy ta osoba ma jakieś choroby, które mogą być przenoszone przez krew.

Jeśli jednak uprawiasz z kimś przygodny seks, całowanie tęczy może nie być najbezpieczniejszą rzeczą do praktykowania. Nie można w pełni ufać, jak zdrowy jest twój partner seksualny. Krew może przenosić różne choroby, w tym Ebolę, HIV, zapalenie wątroby typu C, zapalenie wątroby typu B i wiele innych. Jednak kiedy odwiedzasz lekarza z jakiegokolwiek powodu i otrzymujesz wyniki badań krwi, aby sprawdzić swój cholesterol lub inne markery związane ze zdrowiem, zwykle masz do czynienia z pewnym niepokojem o to, co pokażą wyniki.

Jeśli nalegasz na uprawianie tego typu seksu z ludźmi w sposób dorywczy, ważne jest, abyś się przebadał. W ten sposób można udowodnić, że nie jest się nosicielem żadnych potencjalnych chorób – to znaczy, jeśli dana osoba jest odbiorcą. Jeśli to Ty jesteś odbiorcą, nie byłoby najlepszym pomysłem angażowanie się w ten akt.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!