Kim jest Kizo? [wiek, wzrost, Disney]

Kizo

Kizo jest znanym polskim raperem, który cieszy się dużą popularnością w internecie dzięki swoim teledyskom, wielu z których zajmuje wysokie miejsca na liście najpopularniejszych filmów na YouTube. Artysta współpracował z takimi osobami jak Tymek, Wac Toja, Young Igi, Malik Montana i Margaret, a także jest współtwórcą Chillwagonu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Kizo, warto wiedzieć, że jest on znany z niezwykle niskiego głosu.

Kim jest Kizo? Waga oraz wiek Kizo

Patryk Woziński, znany pod pseudonimem Kizo, urodził się 26 czerwca 1994 roku w Gdańsku i mierzy 178 centymetrów. Waży 100 kilogramów.

Kiedy Kizo rozpoczął karierę?

Kizo zaczął udostępniać swoje utwory już jako 15-latek i rozpoczął swoją przygodę z muzyką hip-hopową współpracując z Ciemną Strefą. W 2017 roku wydał album „Troya”, stworzony we współpracy z Aero i Specą, dwoma innymi artystami z Gdańska. Gościnnie na płycie pojawili się również Kobik, Ruby, Sztoss, Raskagavi oraz DJ Warson znany również jako Starguy. Produkcją zajmowali się m.in. PSR i B.Melo.

Rok po wydaniu albumu „Troya”, Kizo wydał swój debiutancki album „Ortalion” wydany przez Step Records. Kilka miesięcy później pojawił się kolejny krążek „Czempion”. W tym samym roku Kizo dołączył do zespołu Chillwagonu, stworzonego przez Borixona, byłego członka Gangu Albanii. Razem wydali kilka hitów, takich jak „małpa”, „jolka”, „kwit” i „wowowo”. Najpopularniejszym solowym teledyskiem Kizo jest „Czempion” nagrany z Malikiem Montaną, który ma 18 milionów wyświetleń. „Życie jest piękne”, nagrany we współpracy z Tymkiem, również ma 18 milionów wyświetleń.

Kizo – kariera sportowa

Kizo, znany raper i zawodnik mieszanych sztuk walki, zadebiutował w tej dyscyplinie sportu 22 czerwca 2019 roku podczas gali „Fame MMA 4” w Częstochowie. Jego rywalem był Marcin „Mielonidas” Makowski, a pojedynek zakończył się technicznym nokautem w trzeciej rundzie.

Przeczytaj również:   Tęczowy pocałunek. Co to jest tęczowy pocałunek?

Nie oznacza to jednak, że Kizo zrezygnował ze swoich sportowych ambicji. 6 marca 2021 roku zmierzył się z innym raperem, Gabrielą „Arabem” Al-Sulwim, podczas gali „Fame 9”. Tym razem pojedynek odbył się w boksie, jednak i tym razem Kizo musiał uznać wyższość rywala.

Mimo porażek, Kizo nie zraża się i nadal aktywnie uprawia sporty walki. Jego kariera zawodowa jest więc nadal pełna niespodzianek i z pewnością jeszcze usłyszymy o jego sportowych osiągnięciach.

Kizo – Disney

Jeden z najpopularniejszych utworów Kizo Disney, który obecnie ma ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube, został stworzony po ponad miesiącu oczekiwania na odpowiednią wenę. Kizo opowiadał, że dostał bit, który od razu pomyślał, że jest hitowy, ale nie miał na niego pomysłu i musiał na natchnienie poczekać. Utwór leżał przez miesiąc, a Kizo do niego wracał, aż w końcu pojawił się odpowiedni bodziec i w weekend udało mu się go stworzyć od A do Z. Raper nie spodziewał się, że utwór tak szybko stanie się hitem, ale po jego nagraniu poczuł, że może on siąść i faktycznie stał się piosenką Polaków, która jest wszędzie, na top listach itd

Kizo Instagram

Kizo to znany raper i zawodnik mieszanych sztuk walki, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród swoich fanów. Można go śledzić na jego instagramowym profilu o nazwie „kizo_wnik_058”, gdzie aktualnie ma ponad 931 tys. obserwujących. Jego profile są pełne zdjęć i filmów z treningów, koncertów oraz prywatnego życia. Jeśli jesteś fanem Kizo lub po prostu interesujesz się mieszanymi sztukami walki, koniecznie zajrzyj na jego profil i dołącz do grona jego obserwatorów.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!