Jak zrobić patyki w Minecraft?

Jak zrobić patyki w Minecraft

Minecraft pochodzi z nieskończonych zasobów, które można craftować, aby stworzyć wiele cennych przedmiotów dla swoich korzyści. Każdy przedmiot ma określoną rolę i jego zastosowanie w grze, a jednym z nich są patyki, które mogą być również wykorzystywane do wielu celów, które omówimy w tym artykule.

Wymagane materiały do wykonania patyków

Będziesz potrzebował tylko jednego przedmiotu do zrobienia patyków i są to drewniane deski. Umieszczenie 2 patyków na stole do craftingu da Ci 4 drewniane deski.

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Jeśli interesuje Cię tylko przepis na zrobienie patyków, możesz zrobić 4 z nich, umieszczając 2 deski na stole do craftingu w dokładnie takiej samej kolejności, jak pokazano na poniższym obrazku.

Jak zrobić deski w Minecraft?

Deski są najważniejszymi przedmiotami, które są potrzebne do zrobienia patyków, bez nich nie jest to możliwe. Tak więc, aby zrobić kije musisz znaleźć drzewo, a jest ich wiele. Musisz porąbać dowolne drzewo, które może być dębem, brzozą, akacją lub świerkiem, porąbanie drzew da ci odpowiednią drewnianą kłodę. Na przykład, jeśli posiekasz dąb, otrzymasz dębową kłodę, którą możesz znaleźć na ziemi, jak pokazano na poniższym obrazku.

Rąbanie rękami jest czasochłonne, natomiast siekiera nie tylko skraca czas rąbania, ale możesz jej użyć również do rąbania innych przedmiotów, więc jest bardziej polecana. Przepis na wykonanie dębowych desek jest wymieniony na poniższym obrazku, który wymaga umieszczenia jednej drewnianej kłody na stole do craftingu.

Co możesz zrobić z patykami w Minecraft?

Kije są jednym z głównych przedmiotów w Minecraft, które wymagają wykonania wielu innych przedmiotów, których nie można wykonać bez nich, takich jak Łopaty, Pickaxy, łuki, płoty i bramy, a niektóre z nich zostaną omówione poniżej.
1 – Zrób łopatę: Podzieliliśmy różne rodzaje łopat w grze, które można zobaczyć na poniższych obrazkach i wszystkie wymagają kijów do ich wykonania.

Przeczytaj również:   Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

2 – Zrób łuk: Łuk jest kolejnym świetnym narzędziem, którego możesz użyć do zabijania innych mobów i zwierząt z dużej odległości. To narzędzie również wymaga patyków, a jego przepis można zobaczyć na poniższym obrazku.

3 – Zrób ogrodzenie: Ogrodzenie to kolejny świetny blok budowlany, który możesz wykorzystać wokół swoich farm, aby chronić je przed mobami. Mobs nie może złamać tego bloku, co czyni go bardzo korzystne w krytycznych sytuacjach.

Zakończenie

Minecraft przychodzi z nieskończonymi zasobami, które możesz spreparować, aby stworzyć wiele wartościowych przedmiotów na swoją korzyść. Każdy przedmiot ma określoną rolę i jego zastosowanie w grze, a jednym z nich są kije, które mogą być również wykorzystywane do wielu celów, które omówiliśmy w tym artykule.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć blok trawy w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Czytaj dalej!