Masaż Yoni i tantryczny masaż Lingam – co to takiego i na czym polega masaż tantryczny?

Masaz yoni

Wiele odmian masaży terapeutycznych i intymnych zostało opracowanych z określonym celem, głównie mając na uwadze wywoływanie określonych reakcji w ciele osoby masowanej. W obrębie masaży tantrycznych można również znaleźć intymny masaż Yoni oraz masaż Lingam, mające swoje źródło w sanskryckich terminach odnoszących się do pochwy i prącia.

Masaż Yoni – co to jest?

Termin Yoni odnosi się do świętego miejsca, które dla kobiety stanowi świątynię jej ciała oraz energetyczne centrum. Dlatego ten rodzaj masażu wykonuje się w sposób święty i pełen szacunku.

Masaż Yoni jest dla kobiety często niezwykłym przeżyciem, będącym ważnym wydarzeniem. Wykonany profesjonalnie, masaż ten nawiązuje kontakt pełen duchowej czułości, redukując różnego rodzaju napięcia, stresy i blokady na poziomie fizycznym, duchowym i emocjonalnym.

W przeciwieństwie do powszechnych przekonań, masaż ten nie ma związku z erotyzmem. Jest to forma masażu terapeutycznego, pomagającego osobom doświadczającym traum poczuć przynależność, wolność, większy komfort ze swoim ciałem i lepsze zrozumienie siebie. Niezwykłe doświadczenie podczas masażu pozwala na ponowne odkrycie własnego ciała i nawiązanie z nim więzi. Delikatny dotyk wyzwalający wiele emocji umożliwia pełne otwarcie się i odkrywanie dotychczas nieznanych doświadczeń.

Yoni to święta przestrzeń, miejsce dawania i odbierania energii oraz miłości od bliskiej osoby. Jest to także miejsce uwalniania emocji i przeżyć, a także czasami negatywnych doświadczeń. Masaż Yoni nie ma na celu pobudzenia erotycznego czy podniecenia, ale otwiera przepływ energii, uwalnia zablokowaną energię, wzmacnia i pozwala na naukę kontrolowania własnej energii seksualnej.

Masaż Yoni – korzyści dla kobiety

  • Umożliwia eliminację blokad i traum, oddziałuje na płaszczyźnie psychicznej i emocjonalnej
  • Oddziałuje na poziomie fizycznym, wspomaga intensywniejsze odczuwanie i przeżywanie doznań cielesnych
  • Ułatwia radzenie sobie ze stresem oraz jego rozładowywanie
  • Redukuje ból w okolicy miednicy
  • Potęguje poziom energii
  • Podnosi pewność siebie i samopoznanie
Przeczytaj również:   Jumpthrow CS GO. Jak zrobić jumpthrow bind w CS:GO
Masaz lingam

Masaż Lingam – korzyści dla faceta

Lingam, zgodnie z długotrwałymi tradycjami hinduskimi, reprezentuje boga Shiwę. To starożytna i specjalistyczna technika masażu, działająca na różnych płaszczyznach, pobudzająca energetyczne punkty na ciele mężczyzny.

Masaż Lingam dla mężczyzn, podobnie jak masaż Yoni dla kobiet, stanowi również wyjątkowe i niecodzienne doświadczenie. Jest to niezwykły masaż, w trakcie którego nie ma presji na nic innego niż odbieranie. Może to być doświadczenie głębokie i piękne – uwolnienie się od nacisków i całkowite poddanie się dotykowi. W trakcie masażu Lingam energia seksualna uwalnia się, przekształcając się w życiodajną energię.

Blokady na płaszczyźnie emocjonalnej i psychicznej często prowadzą do wielu problemów w relacjach między parami. Zmniejszona wrażliwość, impotencja czy problemy z ejakulacją to tylko niektóre z nich, wynikające z lat napięć, stresów czy głęboko osadzonych problemów emocjonalnych, tłumionych przez całe życie.

Masaż Lingam może przynieść zdumiewające efekty, jeśli wykonany jest profesjonalnie, z doświadczeniem i właściwym nastawieniem. Uznawany jest za głęboko uzdrawiającą, odmładzającą i regenerującą terapię. Nie ma nic wspólnego z usługami erotycznymi. Zamiast tego, oferuje czuły dotyk, uczący jak odbierać przyjemność bez oczekiwań, zaakceptować siebie, poznać swoją wartość oraz pogłębić zmysłowość i wrażliwość.

Ten intymny masaż pobudza i ożywia cały obszar intymny mężczyzny, umożliwiając pełne kierowanie energią ku górze ciała i w Nadis.

Cudowne jest to, że zarówno masaż Yoni, jak i Lingam są czystymi intencjonalnie masażami, realizowanymi zgodnie z Twoją wolą i pełnym szacunkiem dla Twojego ciała.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć blok trawy w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Czytaj dalej!