Masaż Yoni i tantryczny masaż Lingam – co to takiego i na czym polega masaż tantryczny?

Masaz yoni

Wiele odmian masaży terapeutycznych i intymnych zostało opracowanych z określonym celem, głównie mając na uwadze wywoływanie określonych reakcji w ciele osoby masowanej. W obrębie masaży tantrycznych można również znaleźć intymny masaż Yoni oraz masaż Lingam, mające swoje źródło w sanskryckich terminach odnoszących się do pochwy i prącia.

Masaż Yoni – co to jest?

Termin Yoni odnosi się do świętego miejsca, które dla kobiety stanowi świątynię jej ciała oraz energetyczne centrum. Dlatego ten rodzaj masażu wykonuje się w sposób święty i pełen szacunku.

Masaż Yoni jest dla kobiety często niezwykłym przeżyciem, będącym ważnym wydarzeniem. Wykonany profesjonalnie, masaż ten nawiązuje kontakt pełen duchowej czułości, redukując różnego rodzaju napięcia, stresy i blokady na poziomie fizycznym, duchowym i emocjonalnym.

W przeciwieństwie do powszechnych przekonań, masaż ten nie ma związku z erotyzmem. Jest to forma masażu terapeutycznego, pomagającego osobom doświadczającym traum poczuć przynależność, wolność, większy komfort ze swoim ciałem i lepsze zrozumienie siebie. Niezwykłe doświadczenie podczas masażu pozwala na ponowne odkrycie własnego ciała i nawiązanie z nim więzi. Delikatny dotyk wyzwalający wiele emocji umożliwia pełne otwarcie się i odkrywanie dotychczas nieznanych doświadczeń.

Yoni to święta przestrzeń, miejsce dawania i odbierania energii oraz miłości od bliskiej osoby. Jest to także miejsce uwalniania emocji i przeżyć, a także czasami negatywnych doświadczeń. Masaż Yoni nie ma na celu pobudzenia erotycznego czy podniecenia, ale otwiera przepływ energii, uwalnia zablokowaną energię, wzmacnia i pozwala na naukę kontrolowania własnej energii seksualnej.

Masaż Yoni – korzyści dla kobiety

  • Umożliwia eliminację blokad i traum, oddziałuje na płaszczyźnie psychicznej i emocjonalnej
  • Oddziałuje na poziomie fizycznym, wspomaga intensywniejsze odczuwanie i przeżywanie doznań cielesnych
  • Ułatwia radzenie sobie ze stresem oraz jego rozładowywanie
  • Redukuje ból w okolicy miednicy
  • Potęguje poziom energii
  • Podnosi pewność siebie i samopoznanie
Przeczytaj również:   Jumpthrow CS GO. Jak zrobić jumpthrow bind w CS:GO
Masaz lingam

Masaż Lingam – korzyści dla faceta

Lingam, zgodnie z długotrwałymi tradycjami hinduskimi, reprezentuje boga Shiwę. To starożytna i specjalistyczna technika masażu, działająca na różnych płaszczyznach, pobudzająca energetyczne punkty na ciele mężczyzny.

Masaż Lingam dla mężczyzn, podobnie jak masaż Yoni dla kobiet, stanowi również wyjątkowe i niecodzienne doświadczenie. Jest to niezwykły masaż, w trakcie którego nie ma presji na nic innego niż odbieranie. Może to być doświadczenie głębokie i piękne – uwolnienie się od nacisków i całkowite poddanie się dotykowi. W trakcie masażu Lingam energia seksualna uwalnia się, przekształcając się w życiodajną energię.

Blokady na płaszczyźnie emocjonalnej i psychicznej często prowadzą do wielu problemów w relacjach między parami. Zmniejszona wrażliwość, impotencja czy problemy z ejakulacją to tylko niektóre z nich, wynikające z lat napięć, stresów czy głęboko osadzonych problemów emocjonalnych, tłumionych przez całe życie.

Masaż Lingam może przynieść zdumiewające efekty, jeśli wykonany jest profesjonalnie, z doświadczeniem i właściwym nastawieniem. Uznawany jest za głęboko uzdrawiającą, odmładzającą i regenerującą terapię. Nie ma nic wspólnego z usługami erotycznymi. Zamiast tego, oferuje czuły dotyk, uczący jak odbierać przyjemność bez oczekiwań, zaakceptować siebie, poznać swoją wartość oraz pogłębić zmysłowość i wrażliwość.

Ten intymny masaż pobudza i ożywia cały obszar intymny mężczyzny, umożliwiając pełne kierowanie energią ku górze ciała i w Nadis.

Cudowne jest to, że zarówno masaż Yoni, jak i Lingam są czystymi intencjonalnie masażami, realizowanymi zgodnie z Twoją wolą i pełnym szacunkiem dla Twojego ciała.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zdobyć blok trawy w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Czytaj dalej
Co to jest friends with benefits
Rozrywka

FWB co to znaczy? Na czym polega relacja friends with benefits?

Czytaj dalej
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej