Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie

Każdy gracz Minecraft może znaleźć wspaniałe nagrody z zakopanych skarbów. Zakopany skarb można znaleźć jako skrzynię z jakimiś cennymi przedmiotami, które są zakopane pod ziemią. Najczęściej skrzynie znajdują się na plażach, a nie na dnie oceanu. Ten artykuł wyjaśni szczegółowo, że jak można znaleźć zakopany skarb. Nie musisz przeszukiwać całego lądu, aby znaleźć rzadkie zasoby, ponieważ leżą one właśnie tam i czekają na ciebie. Istnieje wiele kroków zaangażowanych w celu znalezienia zakopanego skarbu, który jest opisany poniżej.

Jak zlokalizować wrak statku w Minecraft?

Jest to pierwszy krok do znalezienia zakopanego skarbu, ponieważ wrak statku zazwyczaj ma skrzynię skarbów. Istnieje wiele cennych przedmiotów, które można znaleźć ze skrzyni, a jednym z nich jest mapa skarbów. Zazwyczaj wrak statku jest tworzony przez ruiny zatopionego statku i można go znaleźć wzdłuż rzek, oceanów i plaż. Mimo, że wraki są zazwyczaj znajdowane pod wodą, to w rzadkich przypadkach można je znaleźć na lądzie w biosferze Beach.

Jak zlokalizować mapę skarbów w Minecraft?

Po znalezieniu wraku statku, następnym krokiem jest znalezienie skrzyni ze skarbem. Możesz ją znaleźć wewnątrz wraku statku, który nie jest trudny do znalezienia. Możesz uzyskać dostęp do mapy, która pokaże Ci lokalizację mapy skarbów i nie tylko, znajdziesz tam również kilka wartościowych przedmiotów, które możesz wykorzystać do craftingu.

Jak zlokalizować położenie zakopanej mapy skarbów w Minecraft?

Po znalezieniu mapy skarbów ze skrzyni skarbów, następnym krokiem jest jej otwarcie, a następnie próba zrozumienia mapy w pierwszej kolejności. Będą dwa główne punkty wymienione na mapie; pierwszy to twoja lokalizacja oznaczona przez małą białą kropkę, a drugi to czerwony krzyż, który pokaże ci lokalizację zakopanego skarbu.

Mapa pokaże również kierunek skarbu i gdzie trzeba iść, jeśli śledzić go poprawnie, więc trzeba dotrzeć do czerwonego krzyża, aby zlokalizować zakopany skarb.

Przeczytaj również:   Jumpthrow CS GO. Jak zrobić jumpthrow bind w CS:GO

Jak zlokalizować zakopaną skrzynię ze skarbem w Minecraft?

Obraz pokazany powyżej przedstawia, że dotarłeś do dokładnej lokalizacji wymaganej do znalezienia zakopanego skarbu. Teraz jest to nadal bardzo złożone zadanie i nie będziesz w stanie znaleźć zakopanego skarbu, ponieważ obszar punktu docelowego będzie ogromny, więc zlokalizowanie skarbu nadal nie jest łatwe. Możesz zlokalizować zakopany skarb, gdy wartości współrzędnych X, Y i Z osiągną (9,~, 9), gdzie ~ reprezentuje dowolną wartość współrzędnej Y, która nie ma znaczenia w tym przypadku, który można zobaczyć na poniższym obrazku.

Po uzyskaniu wymaganej wartości współrzędnych [wartość chunk], powinieneś zacząć kopać, aż znajdziesz zakopany skarb, co nie powinno być trudne. Poniżej możesz zobaczyć obraz zakopanego skarbu, który wygląda bardzo podobnie do skrzyni ze skarbem, którą znalazłeś wcześniej na wraku statku.

Po otwarciu zakopanej skrzyni ze skarbem znajdziesz wiele cennych przedmiotów, które są bardzo trudne do zlokalizowania gdziekolwiek indziej; można je również wykorzystać do celów rzemieślniczych.

Zakończenie

Zakopany skarb to skrzynia, którą można znaleźć z nieziemskiej ziemi. Ta skrzynia zawiera tak wiele przydatnych przedmiotów, które nie są dostępne gdzie indziej. Możesz ich użyć do craftingu, aby zrobić kilka rzadkich przedmiotów. Jedynym problemem jest to, że skrzynia skarbów nie jest tak łatwo znaleźć, więc z tego powodu wszystkie kroki wymagane do znalezienia jednego zostały wymienione w tym artykule, który pomoże Ci zaoszczędzić czas.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozrywka

Wydarzenia Warszawa: Nadchodzące festiwale i wydarzenia kulturalne w stolicy

Czytaj dalej!
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej!
w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej!
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej!
striptizer w poznaniu
Rozrywka

Czy warto zorganizować wieczór panieński z udziałem striptizera w Poznaniu?

Czytaj dalej!
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej!
Jak zdobyć blok trawy w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Czytaj dalej!