Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft?

Jak zdobyć Infinity Enchantment w Minecraft

W świecie Minecraft możesz zdobyć enchantmenty jako magiczne moce dodawane do broni. Kiedy używasz enchantments, zwiększasz możliwości swojej broni. Znajdziesz różne enchantments dla łuków i kusz, a infinity enchantments jest jednym z nich.

Zaklęcie Nieskończoności

Możesz użyć zaklęcia nieskończoności na łuku, aby wystrzelić nieograniczoną ilość strzał, podczas gdy masz tylko jedną w swoim ekwipunku. To sprawia, że nie musisz się stresować podczas walki, nie potrzebujesz więcej niż jednej i możesz rzucać strzały tak często jak potrzebujesz z pomocą zaklęcia nieskończoności.

Jak zdobyć Zaklęcie Nieskończoności

Główną metodą na zdobycie zaklęć jest tabela zaklęć, ale są też inne sposoby, których możesz użyć aby zdobyć zaklęcie nieskończoności, oto kilka sposobów, które mogą dać ci ulepszenia nieskończoności

Tabela zaklęć

Tabele zaklęć to jedna z metod na zdobycie zaklęć. Wszystko czego potrzebujesz to poziom doświadczenia 13 i lapis lazuli. Aby otrzymać zaklęcia za pomocą tabeli zaklęć powinieneś mieć co najmniej 30 poziomów doświadczenia, ponieważ od poziomu doświadczenia zależy czy zaklęcie zostanie pokazane czy nie. Są większe szanse na otrzymanie zaklęcia, jeśli masz wyższy poziom doświadczenia.

Handel

Jednym ze sposobów na zdobycie enchantmentów jest handel z mieszkańcami wioski. Możesz znaleźć wieśniaka, który ma biblioteki i zdobyć enchantmenty. Po znalezieniu jednego możesz z nim handlować za enchantment.

Łowienie ryb

Łowienie ryb również może dać ci zaklęcia, ponieważ podczas łowienia nie tylko łowisz ryby, ale czasami możesz również znaleźć skarb. Skarby te mogą mieć zaklęcia, więc jest szansa, że uda Ci się je zdobyć.

Użycie Zaklęcia Nieskończoności

Po zdobyciu Zaklęcia Nieskończoności możesz go użyć na łuku i sprawi ono, że łuk będzie w stanie rzucać nieskończoną ilość strzał. Aby użyć zaklęcia nieskończoności, otwórz okno kowadła i umieść łuk w pierwszym polu, a zaklęcie nieskończoności w drugim, a otrzymasz zaczarowany łuk.

Przeczytaj również:   Tęczowy pocałunek. Co to jest tęczowy pocałunek?

Uwaga: Aby użyć zaklęcia nieskończoności w Minecraft trzeba mieć w inwentarzu jedną strzałę.

Zakończenie

W świecie Minecraft możesz użyć zaklęcia nieskończoności na łuku, aby rzucać nieograniczone strzały w razie potrzeby. Możesz zdobyć nieskończony enchantment poprzez stoły do enchantingu, handel lub łowienie ryb. Po zdobyciu enchantmentu możesz umieścić go w łuku i użyć go do rzucania nieskończonych strzał.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić Grindstone w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić kompostownik w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić patyki w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić patyki w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie
Rozrywka

Jak znaleźć zakopany skarb w Minecrafcie?

Czytaj dalej
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić czerwony barwnik w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft
Rozrywka

Jak zrobić węgiel drzewny w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak założyć siodło na konia w Minecraft
Rozrywka

Jak założyć siodło na konia w Minecraft?

Czytaj dalej
Jak zdobyć blok trawy w Minecraft
Rozrywka

Jak zdobyć blok trawy w Minecraft?

Czytaj dalej
Co to jest friends with benefits
Rozrywka

FWB co to znaczy? Na czym polega relacja friends with benefits?

Czytaj dalej
Gra the forest
Rozrywka

Kody do The Forest

Czytaj dalej
Jumpthrow CS GO
Rozrywka

Jumpthrow CS GO. Jak zrobić jumpthrow bind w CS:GO

Czytaj dalej
Pozycja seksualna 68, zwana także "czynnością lizania", to pozycja, w której jedna osoba leży na plecach, a druga klęka nad nią i liże jej genitalia. Pozycja ta jest popularna wśród par, które chcą wprowadzić do swojego życia seksualnego nowe doznania i urozmaicić swoje praktyki seksualne. W pozycji 68 obie osoby mogą być aktywnymi uczestnikami i czerpać przyjemność z seksu. Osoba leżąca może zająć się swoimi genitaliami lub całować i pieścić partnera. Osoba klęcząca może z kolei skupić się na liżeniu i drażnieniu genitaliów partnera lub robić to rękami. Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z pozycji 68, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim należy zadbać o higienę i czystość genitaliów. Można także użyć prezerwatywy lub innych środków ochrony, aby zapobiec przenoszeniu chorób przenoszonych drogą płciową. Komunikacja jest również kluczowa w pozycji 68. Należy słuchać swojego partnera i reagować na jego potrzeby i sygnały, aby upewnić się, że obie osoby doświadczają przyjemności. Można także spróbować różnych technik i rytmów, aby znaleźć to, co działa najlepiej dla obojga. Pozycja 68 jest świetnym sposobem na wprowadzenie nowych doznań do swojego życia seksualnego i zaspokojenie potrzeb swojego partnera. Ważne jest jednak, aby pamiętać o bezpieczeństwie i komunikacji, aby upewnić się, że obie osoby są zadowolone i bezpieczne podczas seksu.
Rozrywka

Jak wygląda pozycja 68?

Czytaj dalej