Jak wziąć udział w programie Zgłoś remont?

Remont w domu

Jeśli planujesz remont i posiadasz budżet na ten cel, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, wyślij zgłoszenie do programu Zgłoś remont. Znany architekt Krzysztof Miruć przeprowadzi zmiany w Twoim mieszkaniu, a widzowie telewizji HGTV będą mogli śledzić cały proces. Aby wziąć udział w programie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w programie Zgłoś remont?

Aby wziąć udział w programie Zgłoś remont, należy wysłać zgłoszenie na adres moviehouse.zglosremont@gmail.com. W treści zgłoszenia należy podać rodzaj nieruchomości, która będzie remontowana (dom wolnostojący, mieszkanie, biuro, sklep) oraz ilość i stan obecny pomieszczeń do wyremontowania. Należy również podać przewidywany budżet na remont oraz załączyć zdjęcia i filmik pomieszczeń.

Program Zgłoś remont jest emitowany przez stację lifestylową HGTV, która należy do telewizji TVN. Prowadzącym jest Krzysztof Miruć, znany architekt i pasjonat designu, który wraz ze swoją ekipą budowlaną rozwiąże wszystkie wyzwania architektoniczne i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w marzenie przestrzenne.

Oglądając program Zgłoś remont, można zobaczyć, jak wygląda praca architekta z bliska, a także nauczyć się cennych wskazówek dotyczących projektowania i wyposażania wnętrz. Pierwszy odcinek programu miał swoją premierę 10 października 2020 roku o godzinie 22:00. Tego samego dnia została uruchomiona aplikacja mobilna Insbay, która umożliwia widzom wyszukiwanie produktów pokazanych w poszczególnych odcinkach. Dostępna jest również zawartość z końcowych metamorfoz z najnowszych serii. Widzowie mają dostęp do ponad 600 produktów, a także możliwość tworzenia wirtualnej przestrzeni i dodawania przedmiotów do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja jest dostępna za darmo na systemach iOS i Android w Polsce.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]
Przeczytaj również:   Najczęstsze problemy z pompami hydraulicznymi i jak je zdiagnozować – regeneracja pomp hydraulicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

budowlane

Do czego wykorzystać można metalowe opaski zaciskowe? Sprawdzamy

Czytaj dalej!
budowlane

Co to jest skok gwintu i jak go mierzyć?

Czytaj dalej!
budowlane

Produkcja Rolet Zewnętrznych: Kompleksowy Przegląd Procesu i Jego Znaczenia

Czytaj dalej!
Rodzaje cegieł
budowlane

Jakie są rodzaje cegieł? Poznaj wymiary i zastosowanie!

Czytaj dalej!